Sukcesy naukowe i artystyczne

MATEMATYCZNY CZAR PAR

5 czerwca 2014 r.w Szkole Podstawowej nr 1 w Mońkach odbył się powiatowy konkurs Matematyczny Czar Par. W zawodach wzięło udział 46 uczniów z 6 szkół.

wśród par I miejsce zajęli Karolina Ciborowska i Jakub Orłowski SP Krypno. Wśród szkół Szkoła Podstawowa w Krypnie zajęła II miejsce.

26 marca 2014 r. w Mońkach odbyły się eliminacje powiatowe 37 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” którego głównym celem jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

Do eliminacji wojewódzkich zakwalifikowała się między innymi uczennica naszego gimnazjum, Urszula Pietrzycka.

Sprawdzian Wiedzy o Patronie Szkoły w Publicznym Gimnazjum im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Krypnie   w roku szkolnym 2013/2014

I miejsce:
         Natalia Żędzian – ucz. kl. IIIb

II miejsce:
         Paulina Szlaga – ucz. kl. IIa

III miejsce:

Natalia Markowska – ucz. kl. IIIa

Martyna Maciejewska – ucz. kl. IIIa

Magdalena Kulesza – ucz. kl. IIIb

Magdalena Snarska – ucz. kl. IIb

Łukasz Czerech – ucz. kl. IIb

Żaneta Kitlas – ucz. kl. Ib

maj 2014

W konkursie matematycznym KANGUR 2014, Jakub Orłowski uzyskał wynik bardzo dobry a Konrad Czapliński wyróżnienie.

20 marca 2014 odbył się szkolny konkurs matematyczny dla uczniów gimnazjum.

Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego
dla uczniów gimnazjum

Wśród uczniów klas trzecich najlepsze wyniki uzyskali:

1. Mielechowicz Monika
  2. Stachurska Sylwia
  1. Markowska Natalia
  2. Pietrzycka Urszula
  3. Dudziński Filip

Wśród uczniów klas drugich najlepsze wyniki uzyskali:

1. Czapliński Konrad
  2. Dzienis Przemysław
  3. Połonowski Piotr
  1. Szlaga Paulina
  2. Snarska Magdalena
  3. Wiśniewski Maciej
  4. Jurgielewicz Piotr
  5. Czyżewski Adam
  6. Wagner Urszula
  7. Osiecki Damian

Wśród uczniów klas pierwszych najlepsze wyniki uzyskali:

1. Pruszyński Artur
  2. Wiśniewska Katarzyna
  1. Żmiejko Aleksandra
  2. Samojło Gabriela

marzec 2014

Konrad Czapliński, uczeń klasy II B gimnazjum zdobył tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

luty 2014

Jakub Orłowski, uczeń klasy VI B zdobył tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

styczeń 2014

Konrad Czapliński, uczeń klasy II B gimnazjum zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

styczeń 2014

Jakub Orłowski, uczeń klasy VI B zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

27 listopada 2013

Julia Biernacka, uczennica klasy III A szkoły podstawowej zdobyła I miejsce w kategorii klas I - III SP w Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej w Mońkach.

Marta Powichrowska, uczennica klasy VI B zdobyła III miejsce w kategorii klas IV - VI w Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej w Mońkach.

19 listopada 2013

Jakub Orłowski, uczeń klasy VI B zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

29 października 2013

Konrad Czapliński, uczeń klasy II B gimnazjum zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.