Sukcesy naukowe i artystyczne

maj 2018

Julia Biernacka z klasy 7A zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym "Bezbłędek".

marzec 2018

Adam Karpiesiuk z klasy 3B gimnazjum zdobył tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym. Adam uzyskał 80% punktów i zajął 44 miejsce w województwie podlaskim.

Adam Karpiesiuk z klasy 3B gimnazjum zdobył 8 miejsce w ogólnopolskim konkursie matematycznym Galileo 2018.

styczeń 2018

Adam Karpiesiuk z klasy 3B gimnazjum zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego.

listopad 2017

Klaudia Brzozowska z klasy 2B gimnazjum zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Czytelniczym "Czy znasz twórczość Idy Pierelotkin?".

listopad 2017

Aleksander Pac z klasy 3B gimnazjum zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

listopad 2017

Adam Karpiesiuk z klasy 3B gimnazjum zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego.

listopad 2017

Adam Karpiesiuk z klasy 3B gimnazjum zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Październik 2017

Wojewódzki konkurs czytelniczy "Czy znasz twórczość Idy Pierelotkin?"- etap szkolny
I miejsce  Klaudia Brzozowska kl. II b gimnazjum
II miejsce Weronika Kropiewnicka kl. II b gimnazjum