• ANDRZEJKI

Nowa galeria ANDRZEJKI została dodana do albumu fotograficznego

• WYCIECZKA KLASY IV, V A, V B DO MANDORII

Nowa galeria WYCIECZKA KLASY IV, V A, V B DO MANDORII została dodana do albumu fotograficznego

• Loteria świąteczna

Dnia 19 grudnia (wtorek) odbędzie się loteria świąteczna.

Losy po 5 i 10 zł.

Każdy los wygrywa :)

Pieniądze z loterii przekazane zostaną na akcje charytatywne.

Zapraszamy !!!

organizatorzy: Aneta Sokolewicz, Karolina Okuła-Kopczyńska

• Akcja pomocy zwierzętom ze schroniska

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji charytatywnej na rzecz  schroniska dla zwierząt .

Można przynosić karmę suchą oraz w puszkach, kocyki i zabawki dla zwierząt.

P O M Ó Ż M Y   *  Z W I E R Z A K O M    *   P R Z E T R W A Ć    *   Z I M Ę  !!

• KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

Zapraszamy Uczniów do udziału w Konkursie

Wyniki konkursu plastycznego na najpiękniejszą kartkę świąteczną, grudzień 2023

Po obejrzeniu 37 prac plastycznych Komisja Konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Klasy I – III

Agata Adamska - kl IIIb

Hanna Błaszak - kl IIb

Luiza Borysiewicz -kl IIb

Izabela Lompart – kl IIa

Natalia Stankiewicz - kl Ia

Klasy IV -VIII

Julia Skrzyńska - kl Vb

Julia Stankiewicz - kl Vb

Malwina Borysiewicz - kl VI

Hanna Czerech - kl Va

Zofia Czerech -kl Va

Jakub Trocki - kl VII

Julia Trocka - kl VIII

Wszyscy uczestnicy otrzymują drobne upominki w podziękowaniu za udział w Konkursie.

• Akademia z okazji Święta Niepodległości

Akademia z okazji Święta Niepodległości w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krypnie

• 105 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ
  • Informacja o trwającym konkursie plastycznym dla uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z terenu gminy Krypno.
  • DZIEŃ ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Każdy z nas przeżywał w swoim życiu stany obniżonego samopoczucia z powodu nadmiaru obowiązków, nie radzenia sobie z problemami rodzinnymi czy szkolnymi.

Ważne jest, aby w takich sytuacjach umieć zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Nie załamywać się, znaleźć czas na relaks, aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i słońcu, zadbać o nasze relacje bliskimi i przyjaciółmi, spróbować pozytywnie spojrzeć na świat. Wzmocni to zdrowie psychiczne i możliwość rozwiązywania problemów.

Jeżeli pomimo tego zauważysz, że dzieje się z Tobą coś niepokojącego, zwróć się o pomoc do fachowców bo każdy problem można rozwiązać i każdą chorobę można leczyć.

• 2. X. 2023r. MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BEZ PRZEMOCY
  • ZBIÓRKA PLUSZAKÓW

Serdecznie dziękujemy Przedszkolakom, Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły za udział w wyjątkowej akcji charytatywnej.

Podarowane z życzliwością pluszaki zostały przekazane Fundacji Naszpikowani, która swoją siedzibę ma w Białymstoku, przy ulicy Ogrodowej 6.

D Z I Ę K U J E M Y

• Godziny dostępności nauczycieli semestr I rok szkolny 2023/2024
  • Informacja Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Mońkach

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Mońkach zaprasza rodziców na trzy warsztaty wspierające umiejętności wychowawcze. Terminy spotkań:

05.10.2023 r. (czwartek) godz. 15.30-17.00  „Emocje a potrzeby”

19.10.2023 r. (czwartek) godz. 15.30-17.00  „Trudne uczucie – złość”

26.10.2023 r. (czwartek) godz. 15.30-17.00  „Empatyczna komunikacja”

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod nr telefonu 857162544 do 2 października br. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

• Obiady

Moduł Obiady został zmodyfikowany

• Regulamin stołówki szkolnej.

Osoby korzystające ze stołówki szkolnej prosimy o zapoznanie się z regulaminem stołówki:

• Organizacja posiłków we wrześniu

Od 4 września 2023 wydawane pełne wyżywienie.

Cena pełnego obiadu – 95,00 zł

Śniadanie (19 dni x 1,50 zł) – 28,50 zł

Zupa (19 dni x 1,00 zł) – 19,00 zł

II danie (19 dni x 2,50 zł) – 47,50 zł

Od 5 września 2023 wydawane zupy. Od 11 września 2023 pełny obiad.

Zapisy na obiady trwają do dnia 07.09.2023 (czwartek) – informacje proszę przekazać do wychowawców klas. Wpuszczone na stołówkę zostaną tylko te osoby, które znajdują się na liście.

Cena pełnego obiadu – 55,50 zł

Zupa (18 dni x 1,00 zł) – 18,00 zł

II danie (15 dni x 2,50 zł) – 37,50 zł

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Przedszkole i szkoła podstawowa

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 – 04.09.2023 r.:

Msza święta o godzinie 8.10 w naszym Kościele, a po niej spotkanie w Hali Widowiskowo-Sportowej w Krypnie. Dowozy uczniów autobusem szkolnym w dniu 04 września będą się odbywać według grafiku z poprzedniego roku szkolnego. Odwozy autokarem szkolnym odbędą się bezpośrednio po spotkaniu uczniów z wychowawcami (dotyczy to również dzieci z przedszkola objętych dowozem).

Przedszkole

Dnia 01.09. 2023 (piątek) w przedszkolu sprawowana jest opieka w ramach dyżuru wakacyjnego (dzieci zgłoszone na wakacje).

Dnia 04.09.2023 r.rozpoczynamy nowy rok szkolny zgodnie z w/w harmonogramem. Przedszkole tego dnia pracuje od 7:00 do 16:00 (wszystkie dzieci przyjęte do przedszkola na rok 2023/2024). Tego dnia rodzice dojeżdżających do placówki, jeśli nie zdecydują się na odjazd dziecka bezpośrednio po rozpoczęciu roku szkolnego, w godzinach późniejszych odbierają dziecko we własnym zakresie

• RADOSNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
  • Koniec roku szkolnego 2022/2023

Nowa galeria Koniec roku szkolnego 2022/2023 została dodana do albumu fotograficznego