Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krypnie

Logowanie
Dziennik Sukcesy uczniów Album fotograficzny

Sukcesy sportowe

2018/2019

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka nożna- Mońki 25.09.2018

V miejsce: Bielawiec Maciej, Borysiewicz Krystian, Ciżewski Michał, Daniłowski Karol, Kaczyński Adrian, Kulesza Jakub, Mikiewicz Robert, Rutkowski Gabriel, Stachurski Dawid, Stachurski Łukasz

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka nożna- Jaświły 26.09.2018

V miejsce: Borysiewicz Sandra, Cybulko Anna, Jakubowska Martyna, Jeleniewska Weronika, Karwowska Weronika, Kobeszko Klaudia, Kulesza Aleksandra. Matyszewska Aleksandra, Sadowska Magda, Stankiewicz Zuzanna

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci- Minipiłka nożna - Mońki 28.09.2018

IV miejsce: Bielawiec Maciej, Bielawiec Michał, Grygo Eryk, Jakubowski Adam, Kobeszko Konrad, Oświeciński Maciej, Pawluczuk Przemysław, Samojło Kacper, Samojło Maciej, Stachurski kacper, Waszczeniuk Jakub, Woroszyło Maciej

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci - Unihokej - Goniądz 19.10.2018

IV miejsce: Bielawiec Michał, Grygo Eryk, Jakubowski Adam, Kobeszko Konrad, Oświeciński Maciej, Pawluczuk Przemysław, Samojło Kacper, Waszczeniuk Jakub, Woroszyło Maciej

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci - Drużynowe biegi przełajowe - Mońki 24.10.2018

III miejsce: Ciupa Kamila(7), Jakubowska Julia, Karwowska Zuzanna(10), Kobeszko Ewa(11), Kobeszko Natalia, Kobeszko Wiktoria, Kołos Julia, Laskowska Aleksandra, Łoniewska Weronika, Markowska Paulina, Pawluczuk Paulina(4), Zambrzycka Michalina(11)

V miejsce: Bezubik Marcin, Kobeszko Karol, Krupczak Krystian(6), Pawluczuk Przemysław, Samojło Kacper(8), Samojło Maciej, Tołoczko Damian, Waszczeniuk Jakub, Waszczeniuk Przemysław(5), Woroszyło Maciej

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Drużynow tenis stołowy - Kalinówka 16.11.2018

I miejsce: Czyżewski Michał, Maciejewski Marek, Sztabkowski Damian

III miejsce: Dzienis Weronika, Kobeszko Aleksandra, Kobeszko Klaudia

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci - Szachy - Mońki 16.11.2018

I miejsce: Czyżewski Adrian, Kobeszko Ewa, Roszkowska Zuzanna, Sadowska Zuzanna

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Szachy - Mońki 16.11.2018

IV miejsce: Kulesza Aleksandra, Kulesza Kamil, Kulesza Hubert, Karwowska Weronika

 

1/2 Wojewódzkich Igrzysk Dzieci - Szachy - Perlejewo 24.11.2018

II miejsce: Czyżewski Adrian, Kobeszko Karol, Roszkowska Zuzanna, Sadowska Zuzanna

 

1/2 Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Drużynowy tenis stołowy -

 Dobrzyniewo 26.11.2018

VII miejsce: Czyżewski Michał, Maciejewski Marek, Sztabkowski Damian

 

Finał Województwa Igrzysk Dzieci - Szachy - Suwałki 01.12.2018

VIII miejsce: Czyżewski Adrian, Kobeszko Karol, Roszkowska Zuzanna, Sadowska Zuzanna